Про нас

Під замком – це новий ігровий простір в реальності.

Сама ідея квеструмів прийшла у реальне життя з комп’ютерних ігор у такому жанрі, як “Вихід із кімнати”. Перша реальна квест кімната в Європі з’явилася у Будапешті у 2011 році. Надалі, промисловість квестів розвинулася у місті до величезних масштабів.

Також великий розвиток квест кімнати отримали в Азії. Перші кімнати там відкрилися 2007 року. Це походженням комп’ютерних ігор у подібному жанрі.

У Києві квест кімнати вже стали альтернативою походам у кіно чи інші розважальні заклади. Сьогодні великі міста переживають справжній квестобум! Нові квест кімнати відкриваються майже кожен день.

Організатори Під замком мають великий досвід роботи на телебаченні та в кіно, який вони успішно застосовують під час створення квестів.

Наші квести – це не просто ігри. Це заняття інтелектуальне, яке тренує логіку та інтуїцію кожного учасника, а також здатне викликати широкий спектр емоцій. Але головне — квести допомагають учасникам стати трохи ближчими і навчитися краще розуміти один одного. Зберіть близьких друзів. Зіграйте разом із сім’єю чи співробітниками. Повірте – Вам буде що обговорити!

Контакти

Киев, вул. Юрківська, 28

Тел.: +38 (095) 101-28-28

Тел.: +38 (098) 101-28-28

E-Mail: info@podzamkom.ua